Previous
Next

Obklady a dlažby

Naše společnost se specializuje na montáž obkladů a dlažeb velkých formátů vyžadujících specializované montážní postupy. Díky pokročilým výrobním technologiím jsou dnes na trhu běžně k dispozici formáty keramických obkladových materiálů přesahující rozměr 3x1m. Stejně jako jsou tyto výrobky náročné na výrobní technologii, tak vyžadují zvláštní montážní postupy s využitím specifických lepidel, nářadí pro manipulaci, formátování obkladových prvků a vytváření otvorů pro prostupy instalací.

KODED STAV svými pracovníky pokrývá projekty a realizace obkladů a dlažeb jak malého rozsahu, typickým příkladem jsou individuální koupelny, přes zakázky středního rozsahu typu bytových domů až po rozsáhlé realizace komerčních prostor, hotelů, prodejen nebo průmyslových hal.

Stavební společnost KODED STAV poskytuje i podporu architektům a projektantům ve svém showroomu zaměřeném na obklady a dlažby.

Zpracováváme zakázky navrhované předními architekty, dokážeme uspokojit jejich požadavky na kvalitu, design a důraz na detail.

  • KODED STAV je společnost s mnohaletou praxí v oboru obkladů a dlažeb
  • Disponujeme profesionálním nářadím pro práci až s formátem 3,6 x 1,6m.
  • Používáme stavební chemii MAPEI vyvinutou speciálně pro tyto specifické materiály.
  • Máme zkušenosti s montážemi mozaik při využití v interiérech, exteriérech, bazénech, saunách apod.
  • Samozřejmě pracujeme i s obklady a dlažbami běžných formátů
  • Náš tým má za sebou desítky úspěšných realizací.
  • Pracovníci prochází pravidelnými školeními a při práci využíváme nejnovější postupy a technologie, které jsou na trhu k dispozici.

Díky důrazu na precizní práci a cit pro detail jsme získali zakázku montáže vzorových expozic po celé České republice pro nadnárodní řetězec DIY marketů.

Nabízíme

Velkoformátové obklady

Mozaiky

Bazény a wellness

Fasády z keramiky i kamene

Dlažby a obklady interiérů

NAŠI DODAVATELÉ

Naše společnost úzce spolupracuje s předním evropským výrobcem keramických obkladů a dlažeb společností Cerrad.  Jejich produkty jsou vyráběny na nejmodernějších plně automatických linkách. Serie produktů Cerrad jsou svým zákazníkům k dispozici ve více než 50ti zemích světa.  Nabízený sortiment pokrývá požadavky všech segmentů trhu od individuální výstavby až po nejnáročnější komerční klientelu.  
Díky neustálým investicím do vývoje jejich produkty plně odpovídají aktuálním požadavkům trhu na maximální kvalitu a dokonalý design.  Poskytují inspiraci pro architekty, projektanty, návrháře interiérů a umožňují originální a individuální přístup ke každému projektu.

Obklady a dlažby | Stavební společnost KODED Stav
MAPEI | Stavební společnost KODED Stav

Při práci využíváme prvotřídní materiály leadera trhu stavebních hmot, společnosti Mapei. Ve spolupráci s týmem odborných techniků Mapei dokážeme navrhnout ideální skladbu pro ty nejnáročnější zakázky. Základem kvalitní a trvanlivé pokládky keramických obkladů a dlažeb je perfektně připravený podklad a správně vybrané materiály pro lepení a spárování. Široký výběr z barev spárovacích hmot a těsnících tmelů uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Portfolio
Kontaktujte Nás